• +421 904 155 125
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tvorba webových stránok

... my tvoríme Váš digitálny svet ...

Tvoríme originálne a funkčné webové stránky a internetové obchody, z ktorých vyťažíte maximum! Ponúkame kompletné vypracovanie podľa konkrétnych požiadaviek a cieľov klienta a účelov web stránky.

Náš špičkový a skúsený tím navrhne ideálne riešenia a zakomponuje ich do výsledku, s ktorým budete spokojný!

Pri tvorbe webových stránok používame a implementujeme len tie najnovšie a najmodernejšie technológie, postupy a trendy. Ich najväčšou výhodou je dokonalá funkčnosť celého systému a jeho spoľahlivosť.

Náš tím splní všetky požiadavky klienta a vytvorí tak stránku podľa vašich predstáv a špecifikácií. Nezľakneme sa žiadneho problému a nájdeme vždy tie najinteligentnejšie riešenia! 

CMS Joomla

Joomla! je redakčný systém určený pre vytváranie webstránok a ďalších online aplikácií. Joomla! je Open Source riešenie, ktoré voľne dostupné pre každého. Joomla! sa používaná na tvorbu jednoduchých osobných webových stránok po komplexné webovské aplikácie.

CMS WordPress

WordPress je open source publikačný systém CMS (Content Management System) pre blogy a webstránky. Je vyvíjaný pod licenciou GNU GPL. Má širokú užívateľskú a vývojársku komunitu, počet stiahnutí verzie 3.0 samotnej dosahuje takmer 10 miliónov.

Proces tvorby webovej stránky


01
Analýza požiadaviek zákazníka a vytvorenie konceptu webovej stránky V tejto etape zhromažďujeme všetky požiadavky zákazníka na grafiku a funkčnosť webovej stránky. Následne sú stanovené: tematické zameranie webovej stránky vytvorenie základnej kostry obsahu stránky - najčastejšie hlavného menu navrhne sa rozloženie logických prvkov na stránke tak, aby zodpovedali požiadavkám zákazníka a moderného webu zadefinuje sa cieľová skupina návštevníkov webovej stránky.
02
Výber a úprava základovej šablóny pre webovú stránku / vytvorenie unikátnej šablóny podľa predstáv zákazníka V druhej etape realizujeme grafickú časť webovej prezentácie, v rámci ktorej ponúkame zákazníkom 3 varianty realizácie: upravená grafická šablóna z nášho portfólia - využitie profesionálneho dizajnu z nášho portfólia, ktoré obsahuje v súčasnosti niekoľko stoviek špičkových dizajnov od dodávateľov z celého sveta. Tento variant je cenovo najmenej náročný a umožňuje prispôsobiť vybranú šablónu zákazníckym potrebám, čo sa týka tematiky, farebnosti, rozloženia a všetkých ostatných aspektov. V konečnom dôsledku však dizajn nie je extrémne prepracovávaný, skôr prispôsobovaný. grafický dizajn zo základovej šablóny z nášho portfólia - v tomto variante znovu využívame grafické šablóny z nášho porfólia, avšak iba ako základ pre web, ktorý je komplexne prepracovaný. Naša grafička pripraví niekoľko grafických návrhov na báze vybranej šablóny, z ktorých je následne vybraný a dopracovaný jeden návrh, podľa ktorého sa základový dizajn kompletne prepracuje. Tento variant využíva najviac našich zákazníkov, pretože umožňuje využiť špičkové technológie a možnosti profesionálnych šablón a dať im pritom unikátny vizuál. unikátny grafický dizajn na mieru - tento variant je určený náročným zákazníkom a ponúka vytvorenie profesionálnej unikátnej šablóny na mieru pre požadovaný redakčný systém (Magento, WordPress, Joomla). Proces realizácie unikátnej šablóny začína grafickými návrhmi, následným výberom a doladením vybraného dizajnu, jeho transformácia do PSD, vytvorenie šablóny, až po jej implementáciu do redakčného systému a vyladenie.
03
Modulácia a implementácia funkčných prvkov stránky V tejto etape prebieha inštalácia a nastavenie základných a nadštandardných funkcionalít stránky, úpravy zdrojového kódu podľa požiadaviek zákazníka a potrieb webovej stránky.
04
Copywriting, úprava a formátovanie obsahu, tvorba obsahovej grafiky Podľa dohody vieme vytvoriť a dodať texty pre webovú prezentáciu na mieru, rovnako vieme dodať aj jazykové mutácie textov, alebo aj celej webovej stránky (AJ, NJ). Túto etapu tvorí napĺňanie stránky textovým, obrazovým, fotografickým, či multimediálnym obsahom a jeho úprava podľa webových štandardov a potrieb zákazníka.
05
Ladenie a testovanie Táto etapa zahŕňa zladenie všetkých predchádzajúcich etáp, výsledkom čoho je funkčný dizajn webovej stránky, pripravený na testovanie a doladenie do výslednej podoby. Dôležitosť tejto etapy tvorby webovej stránky spočíva v tom, že chceme predísť akýmkoľvek komplikáciám pri spustení ostrej prevádzky webu, a preto ju podrobujeme sérii rôznych testov.

Máte záujem o webovú stránku ? Napíšte nám.


© 2013 - 2020 ITMeida All Rights Reserved. Powered by ITMedia