• +421 904 155 125
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Kvalitná a profesionálna web stránka či internetový obchod sú základom úspechu v marketingu. Firma ITMedia je partnerom, ktorý vás posunie na novú úroveň!


Firma ITMedia bola založená v roku 2013, no naše skúsenosti s internetovými stránkami siahajú až do roku 2000. Vyše 15 rokov praxe je zárukou stopercentnej spokojnosti klientov, na ktorej si zakladáme! Našim prioritným zameraním je vývoj a tvorba webov na CMS systéme Joomla. Tieto weby sa pýšia príťažlivým dizajnom a dokonalou funkčnosťou. Internetové stránky od nás sú prvým krokom k vyššej návštevnosti a lepším predajom.

Náš profesionálny tím odborníkov sa postará aj o vaše e-shopy, ktoré bežia na Virtuemarte. Internetové obchody patria k základným elementom internetového marketingu a iba s nami máte záruku, že ich využijete naplno!


joomla-cms-developer.png

Okrem vývoju a tvorby web stránok a e-shopov sa v ITMedia venujeme aj predaju rozšírení pre systémy Joomla a Virtuemart. Ponúkame tak kompletný servis na špičkovej úrovni!
Kontaktujte nás už dnes a posuňte sa bližšie k naplneniu svojich marketingových cieľov!