• +421 904 155 125
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
ITMedia Testimonials

ITMedia Testimonials

pre CMS Joomla

kompatibilné s Joomla 4 a Joomla 3

Bezpečnostný monitoring CMS

Bezpečnostný monitoring CMS

Našim zákazníkom prinášame službu Bezpečnostný monitoring CMS vďaka ktorej šetríte svoj čas a už viac nemusíte myslieť na bezpečnosť vašich stránok. Pravidelne za vás aktualizujeme všetky dôležité komponenty a súčasti web stránky bežiacej na CMS.

Eshop na mieru

Eshop rýchlo a na mieru

Vytvoríme pre Vás profesionálny eshop rýchlo a podľa vašich požiadaviek a spoločne naštartujeme váš biznis.

Responzívny dizajn

Responzívny dizajn

Vzhľad predáva! Na tom sa zhodnú asi všetci. Preto vám naši dizajnéri navrhnú príťažlivý a jedinečný dizajn nových webových stránok a e-shopov, ktorý potenciálneho klienta zaujme, chytí a nepustí.

Dizajn šablóny CMS ktorý nadchne

Moderný dizajn šablón CMS Joomla a Wordpress,ktorý nadchne každého návštevníka vašich stránok.

Servis a podpora CMS vždy a všade

Pre našich zákazníkov a ich webové stránky postavené na CMS Joomla a Wordpress sme k dispozícii neustále keď nás potrebujú.

Kompletné riešenia pre webstránku a eshop

Ponúkame Vám kompletné riešenia pre vaše web stránky a eshopy, ktoré tvoríme na CMS Joomla a Wordpress.

Prevezmite kontrolu nad webom alebo eshopom
aj bez znalosti programovania s CMS Joomla a CMS WordPress!!

K VAŠIM SLUŽBÁM


0/7
Tvoríme váš digitálny svet, aby bolo pre vás podnikanie ľahšie a zábavnejšie!
corporate1-slide2.png
VAŠE POŽIADAVKY si veľmi radi vypočujeme. Máme pravidlo, že zákazníka počúvame a snažíme sa vyhovieť jeho potrebám. Samozrejme pokiaľ je to potrebné radi zákazníka upozorníme na iné a lepšie riešenia. V každom prípade výsledkom je spokojný zákazník a konkrétna predstava toho čo sa bude tvoriť. Podľa dohodnutých predstáv a požiadaviek Vám vytvoríme grafický návrh webových stránok, ktorý bude spoločne upravovať a korigovať až do podoby všeobecnej spokojnosti. Po odsúhlasení grafického návrhu sa s chuťou pustíme do práce. Výsledky našej práce budete môčť sledovať keďže web pripravujeme na našich serveroch. Výsledkom spoločného úsilia je funkčná web stránka, jej nasadenie na váš server, prípadne ponechanie na našich serveroch /pokiaľ máte hosting u nás/ a spojazdnenie.
Našim klientom ponúkame ako doplnkové služby aj administráciu ich webových stránok, zaučenie ich administrátorov pre správu webu, pridanie ďalších funkcií a iné služby spojené s prevádzkou webu.
V ponuke máme aj službu BEZPEČNOSTNÝ MONITORING, vďaka ktorej sa mi staráme o váš web z pohľadu bezpečnosti a vy sa môžete plne sústrediť na vaše podnikanie. Služba BEZPEČNOSTNÝ MONITORING zahŕňa pravidelné aktualizácie redakčného sýstemu a jeho súčastí.

ČO O NÁS POVEDALI NAŠI KLIENTI


ITMedia

Ing. Roman Hricišin - ITMedia
Okrajová 12
969 01  Banská Štiavnica
IČO: 474 943 36
DIČ: 107 787 653 6
Zapísaná v živnostenskom registri 680-18129 , Okresný úrad Žiar nad Hronom