• +421 904 155 125
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tvorba webových stránok

... my tvoríme Váš digitálny svet ...

Tvoríme originálne a funkčné webové stránky a internetové obchody, z ktorých vyťažíte maximum! Ponúkame kompletné vypracovanie podľa konkrétnych požiadaviek a cieľov klienta a účelov web stránky.

Náš špičkový a skúsený tím navrhne ideálne riešenia a zakomponuje ich do výsledku, s ktorým budete spokojný!

Pri tvorbe webových stránok používame a implementujeme len tie najnovšie a najmodernejšie technológie, postupy a trendy. Ich najväčšou výhodou je dokonalá funkčnosť celého systému a jeho spoľahlivosť.

Náš tím splní všetky požiadavky klienta a vytvorí tak stránku podľa vašich predstáv a špecifikácií. Nezľakneme sa žiadneho problému a nájdeme vždy tie najinteligentnejšie riešenia! 

CMS Joomla

Joomla! je redakčný systém určený pre vytváranie webstránok a ďalších online aplikácií. Joomla! je Open Source riešenie, ktoré voľne dostupné pre každého. Joomla! sa používaná na tvorbu jednoduchých osobných webových stránok po komplexné webovské aplikácie.

CMS WordPress

WordPress je open source publikačný systém CMS (Content Management System) pre blogy a webstránky. Je vyvíjaný pod licenciou GNU GPL. Má širokú užívateľskú a vývojársku komunitu, počet stiahnutí verzie 3.0 samotnej dosahuje takmer 10 miliónov.

Eshop rýchlo na CMS Joomla a WordPress

Eshop pre vás radi vytvoríme s ecommerce riešeniami pre CMS Joomla a CMS Wordpress.
Pre CMS Joomla najčastejšie používame eccomerce rozšírenie Virtuemart a pre CMS Wordpress zasa ecommerce rozšírenie Woocommerce.

Tvorba web stránok a web aplikácií v krokoch

01

Analýza požiadaviek zákazníka a vytvorenie konceptu webovej stránky

V tejto etape zhromažďujeme všetky požiadavky zákazníka na grafiku a funkčnosť webovej stránky. Následne sú stanovené: tematické zameranie webovej stránky vytvorenie základnej kostry obsahu stránky - najčastejšie hlavného menu navrhne sa rozloženie logických prvkov na stránke tak, aby zodpovedali požiadavkám zákazníka a moderného webu zadefinuje sa cieľová skupina návštevníkov webovej stránky.
02

Joomla šablona (joomla template) a Wordpress šablona ako základ vášho webu

Výber a úprava základovej joomla šablony (joomla template), wordpress šablony pre webovú stránku alebo vytvorenie unikátnej šablóny podľa predstáv zákazníka je jedným zo základných krokov tvorby webových stránok. V tejto etape realizujeme grafickú časť webovej prezentácie, v rámci ktorej dolaďujeme so zákazníkom detaily. Proces realizácie unikátnej šablóny začína grafickými návrhmi, následným výberom a doladením vybraného dizajnu, jeho transformácia do PSD, vytvorenie šablóny, až po jej implementáciu do redakčného systému a vyladenie.
03

Modulácia a implementácia funkčných prvkov stránky

V tejto etape prebieha inštalácia a nastavenie základných a nadštandardných funkcionalít stránky, úpravy zdrojového kódu podľa požiadaviek zákazníka a potrieb webovej stránky.
04

Copywriting, úprava a formátovanie obsahu, tvorba obsahovej grafiky

Podľa dohody vieme vytvoriť a dodať texty pre webovú prezentáciu na mieru, rovnako vieme dodať aj jazykové mutácie textov, alebo aj celej webovej stránky (AJ, NJ). Túto etapu tvorí napĺňanie stránky textovým, obrazovým, fotografickým, či multimediálnym obsahom a jeho úprava podľa webových štandardov a potrieb zákazníka.
05

Ladenie a testovanie

Táto etapa zahŕňa zladenie všetkých predchádzajúcich etáp, výsledkom čoho je funkčný dizajn webovej stránky, pripravený na testovanie a doladenie do výslednej podoby. Dôležitosť tejto etapy tvorby webovej stránky spočíva v tom, že chceme predísť akýmkoľvek komplikáciám pri spustení ostrej prevádzky webu, a preto ju podrobujeme sérii rôznych testov.

Máte záujem o joomla šablonu, wordpress šablonu alebo webovú stránku ?
Napíšte nám.