• +421 904 155 125
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Webdizajn

... my tvoríme Váš digitálny svet ...

Vzhľad predáva! Na tom sa zhodnú asi všetci. Preto vám naši dizajnéri navrhnú príťažlivý a jedinečný dizajn nových webových stránok a e-shopov, ktorý potenciálneho klienta zaujme, chytí a nepustí.


Špičkový dizajn ide ruka v ruke so stopercentnou funkčnosťou webových stránok. Vytvoríme teda kompletný web, ktorý oceníte vy aj vaši návštevníci.


Grafická časť webových stránok, ktoré náš tím vytvára, zodpovedá najaktuálnejším grafickým trendom. Všetko to, čo je v súčasnom dizajne svieže, nájdete aj na svojej stránke. Prioritou ostáva prehľadnosť a jednoduchosť.


Príjemné užívateľské prostredie je kľúčom k získaniu každého návštevníka. Plne sa prispôsobíme aj vašim konkretizáciám a túžbam!

Proces tvorby webdizajnu

01
Analýza požiadaviek zákazníka a vytvorenie konceptu webovej stránky. V tejto etape zhromažďujeme všetky požiadavky zákazníka na grafiku Následne sú stanovené: tematické zameranie webovej stránky vytvorenie základnej kostry obsahu stránky - najčastejšie hlavného menu navrhne sa rozloženie logických prvkov na stránke tak, aby zodpovedali požiadavkám zákazníka a moderného webu zadefinuje sa cieľová skupina návštevníkov webovej stránky.
02
No a potom nasleduje tvrdá práca. Navrhneme grafický návrh webu podľa dohodnutých požiadaviek. Tento návrh upravujeme so zákazníkom dovtedy pokiaľ nie je spokojný s výsledkom.
03
Odovzdanie grafického návrhu vo forme PSD.

Máte záujem o návrh webdizajnu ? Napíšte nám.